Zapraszamy do kontaktu!
Nasz wykwalifikowany zespół służy pomocą na każdym etapie procesu rekrutacyjnego

 Jarosław Wojczyszyn 
Prezes / Manpower Planner
j.wojczyszyn@rt-t.pl
+48 509 799 328

 Katarzyna Cap 
Recruitment Manager
k.cap@rt-t.pl
+48 690 113 190

 Dominika Folęga 
Specjalista ds. rekrutacji
d.folega@rt-t.pl
+48 572 238 808

 Justyna Siedlecka 
Planning Asisstant 
j.siedlecka@rt-t.pl
+48 501 435 461

 Adrian Ciężki 
Specjalista ds. rekrutacji
a.ciezki@rt-t.pl
+48 518 089 298

 Sofiia Vanchak 
Specjalista ds. administracji
s.vanchak@rt-t.pl
+48 518 660 862

Kamila Sikora
Planning Asisstant 
k.sikora@rt-t.pl
+48 797 012 978

 Diana Volkova 
Specjalista ds. rekrutacji
d.volkova@rt-t.pl
+48 797 334 630